Euro Eko bierze udział w misji najbardziej efektowanego zagospodarowywania odpadów w Polsce.  W związku ze zbliżającym się największym wydarzeniem gospodarczym w Polsce tj. Kongresem 590 postawiliśmy stać się partnerem tego eventu i skorzystać z okazji przedstawienia swojej oferty i innowacyjnych projektów naszej spółki.

Jak podaje organizator Kongresu 590 w zeszłorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 6 tys. osób i blisko 600 dziennikarzy relacjonuje to wydarzenia. Proponowana formuła cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców również tych działających w branżach w której firma Euro-Eko, lider produkcji paliw alternatywnych RDF funkcjonuje lub z którymi współpracuje.

Podczas najbliższego wydarzenia Zarząd Firmy weźmie udział w panelu dyskusyjnym – Klimatyczna racja stanu. Narzędzia wsparcia dla transformacji energetycznej. Prelegentem w panelu będzie Jarosław Dobrowolski – Prezes Zarządu Euro-Eko Sp. z o.o.

Podczas wydarzenia przez dwa dni przy stoisku wszyscy chętni będą mieli możliwość poznać ofertę firmy Euro-Eko i dodatkowo Euro-Mag wraz z asortyment maszyn do przetwarzania odpadów jak rozrywarka do worków, przesiewacze bębnowe czy suszarnie. Zapraszamy.

Źródło foto: kongres590.pl/fotorelacja